Feminity je magazín prinášajúci najnovšie informácie z oblasti módy, krásy, životného štýlu či cestovania. Pre každého moderného človeka s vlastným štýlom prináša rôzne inšpirácie a trendy, vďaka ktorým budete vždy kráčať s dobou.

Prečo spolupracovať s Feminity.sk?

  • Výborné výsledky s desiatkami tisíc prečítaní.
  • Možnosť pravidelnej spolupráce na našom obsahu.
  • Rôznorodé formáty – články, reportáže, rozhovory, videá, sociálne siete.
  • Náhľady článkov aj na weboch Topky.sk a Zoznam.sk.
  • Prezentácia obsahu na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. 

Ponuka natívneho obsahu podľa tém

Lokálni podnikatelia & kariérne rozhovory

Redakčné rozhovory so zaujímavými Slovákmi, ktorí dosiahli na našom trhu úspech v rôznych oblastiach – napríklad o práci snov, ručne šitých plavkách od Katky či vytvorení špeciálneho programu na chudnutie. Nájdete v nich autentické výpovede ľudí o ich začiatkoch od nuly, čím všetkým si museli prejsť a čo zdolali na ceste za úspechom. Články dosahujú čítanosť 50- až 70-tisíc videní.

Móda & krása (klasické skladačky)

Výber témy a produktov je v réžii redakcie, ktorá prispôsobí tonalitu článku danému publiku. Na prvý pohľad ide o klasický článok, ale v jednoduchosti je niekedy najväčší úspech. Témy o moderných kabelkách, aktuálnych trendoch v plavkách či účesoch sú určené najmä pre ženy od 20 do 45 rokov a dosahujú silnú čítanosť 25- až 70-tisíc videní.

Móda & celebrity events

Módny alebo beauty event prepojený s osobnosťami a so štýlovou moodovou reportážou. V článkoch nájdete predstavenie novinky a atraktívnych hostí vybraných v súvislosti s produktom ako v prípade novej dizajnérskej kolekcie či inej špeciálnej udalosti. Čítanosť 25- až 50-tisíc videní.

Fitness & zdravie

Ženy preferujú ukážku účelných cvikov a často sa rady stotožnia s peknou influencerkou či celebritou, ktorá má k pohybu blízko. Klementína Tomrecaj má postavu, ktorú by chcela mať azda každá čitateľka. No nemá ju zadarmo, naozaj na sebe tvrdo pracuje. Redakcii Feminity spolu s osobným trénerom ukázala v článku tri efektívne cviky, ktoré sú súčasťou jej fitnes rutiny a ktoré stoja za jej závideniahodnou figúrou. Podobne bola spracovaná aj téma s Magdalénou Šebestovou. Čítanosť 10- až 40-tisíc videní.

Móda & technológie

Témy z tejto oblasti sú určené najmä ženám vo veku od 20 do 35 rokov, ktoré si potrpia na aktuálne vychytávky a trendy. Príkladom môže byť ukážka praktickosti smartfónu či cenné rady profesionálnej štylistky o trendoch. Módna štylistka a influencerka Jana Tomas predstavuje najtrendovejší doplnok sezóny – véčkový telefón, ktorý má viac funkcií, než by ste čakali. V čom je tento kúsok jedinečný a čo ostatné ešte považuje za top trend sezóny? Čítanosť 30-tisíc videní.

Štýl modeliek & influenceriek

Čo nikdy nesmie chýbať v kabelke najznámejších modeliek a trendsetteriek, ktoré sledujú desaťtisíce mladých žien na Instagrame? Objavte s nami ich „kabelkové poklady“. Feminity spolupracovali napríklad s najznámejšou slovenskou modelkou Michaelou Kocianovou či jednou z najvplyvnejších influenceriek Naty Kerny. Čítanosť 10- až 30-tisíc videní.

Testing

Klasické testovanie produktov s autentickými výpoveďami alebo tipmi redaktorov, z rôznych oblastí životného štýlu napríklad o obľúbených bratislavských zmrzlinárňach, jednoduchých zmrzlinových dezertoch či revolučnej kozmetickej maske.

Natívna reklama môže aj predávať

Natívna reklama sa neraz označuje ako „nevýkonnostný“ formát, teda formát, od ktorého sa väčšinou nečakajú výsledky vo forme predaných produktov ihneď. Existujú však situácie, keď je opak pravdou – keď sa spojí zaujímavá ponuka s pútavým obsahom. Dokonalým príkladom je aj úspešná spolupráca s klientom Ťuli a Ťuli, ktorú sme podrobnejšie opísali v case study.