VERBENA

Originálna chuť zdravého životného štýlu

Pre spoločnosť I.D.C. Holding, a.s. sme pripravili série článkov o jej produktoch Verbena a Mila. V prípade Verbeny sme naplnili blogovú časť na produktovom webe Verbena.sk.

*Produkt

Sušienky Verbena sa pripravujú v línii so zdravým životným štýlom, bez palmového tuku, s vysokým obsahom vlákniny a mixom cereálií. Konzumenti v nich nájdu originálne kombinácie extraktov z byliniek a ovocia.

Cukríky Verbena sú obohatené o vitamín C a prírodné extrakty z liečivých rastlín s obsahom polyfenolových látok, vďaka ktorým majú zdraviu prospešné účinky na ľudský organizmus.

*Cieľová skupina

Sušienky a cukríky Verbena sú určené najmä aktívnym ženám v produktívnom veku, ktoré sa o seba starajú, záleží im na zdraví, majú rady prírodu, šport, vyhľadávajú kvalitné potraviny s vylepšeným nutričným profilom.

*Príprava tém

Pri príprave tém sme sa zamerali na silné stránky produktov, ktoré chceme v článkoch akcentovať. Preto sme navrhovali tri okruhy tém:

  1. s dôrazom na postavu (napríklad Vláknina prospieva tráveniu aj vašej postave: Kde všade ju nájdete?)
  2. s dôrazom na zdravie (napríklad Kašeľ dokáže poriadne potrápiť: Poraďte si s ním vďaka našim overeným radám)
  3. s dôrazom na spokojnosť aúspech (napríklad Spoznajte zvyky úspešných žien – stačí zmeniť len pár drobností!)

*Realizácia článkov

Články pripravovali simultánne viacerí autori, ktorí sa venujú spomínaným oblastiam aj pri tvorbe redakčného obsahu. Do textov okrem iných zaujímavých informácií prirodzene zakomponovali aj Verbena cukríky či Verbena sušienky. Zároveň sme k článkom dodali ilustračné fotografie a k viacerým z nich aj vlastné štýlové produktové fotografie. Výsledok uvidíte na Verbena.sk/blog/.

Ďalšie projekty

Menu