KOOPERATIVA

Preistotu.sk – Magazín, ktorý poradí aj vám

V spolupráci s reklamnou agentúrou MUW, mediálnou agentúrou Zenith a distribučnou platformou Strossle pripravujeme obsah pre magazín poisťovne Kooperativa Preistotu.sk.

*Príprava tém a článkov

Magazín sa orientuje primárne na ľudí v produktívnom veku a zameriava sa na 6 hlavných oblastí – rodina, bývanie, cestovanie, zdravie, auto a život. Pre klienta pripravujeme v mesačných až dvojmesačných intervaloch návrhy tém a po odsúhlasení aj texty článkov. Vyberáme ich nielen s ohľadom na možné prepojenie na klienta, rovnako dôležitá je ich prínosnosť pre čitateľa.

To platí, samozrejme, nielen pri tvorbe tém, ale aj pri samotnom vypracovaní článkov. Chceme, aby v nich našiel to, čo očakáva – či už ide o lifestylový článok s tipmi na skrášlenie bývania, servisný text o kúpe auta z druhej ruky alebo v čase pandémie COVID-19 aktuálne informácie o riešení poistných udalostí počas núdzového stavu.

*Od návrhu až po publikovanie

S článkom pracujeme od návrhu témy až po samotné uverejnenie, vrátane práce s cms. Keďže sú jednotlivé články podporované aj pomocou siete Strossle, ku každému dodávame tri titulné fotografie a tri rôzne nadpisy.

Ďalšie projekty

Menu