GAS FAMILIA

Slovenská kvalita Goral Vodka Master

Spoločnosť GAS Familia vyrába široké portfólio alko a nealko nápojov. Pripravili sme sériu článkov do médií zameraných primárne na Goral Vodka Master.

*Produkt

Goral Vodka Master je prémiová slovenská vodka, pripravovaná z vybranej odrody tvrdej pšenice, ktorá prešla 7-kolónovou destiláciou. Zjemňuje ju voda z tatranských prameňov a 7-násobná filtrácia cez špeciálnu zmes prírodných materiálov.

*Zadanie

V spolupráci s mediálnou agentúrou MDS bolo cieľom pripraviť sériu 10 článkov venovaných prevažne prémiovej slovenskej vodke Goral Vodka Master. Účelom článkov bolo ponúknuť čitateľom zaujímavý obsah prirodzene a viditeľne prepojený na produkt. Umiestnenie väčšiny článkov bolo naplánované na web Hospodárskych novín, čomu sme prispôsobili ich tonalitu.

*Príprava článkov

Pre klienta sme pripravili na výber návrh 15 rôznorodých tém. Venovali sme sa v nich kvalitnému alkoholu, jeho histórii, spôsobu pitia, ale aj prepojeniu na iné slovenské kvality. V článku Takto si u nás vodku vychutnáva málokto: Spoznajte správny rituál jej pitia uverejnenom v Hospodárskych novinách sme priblížili variácie jej popíjania. Text Z pšeničných polí na náš stôl: Viete, ako sa vyrába vodka? aj prostredníctvom citácií odborníka z GAS Familie predstavuje proces výroby tohto alkoholického nápoja. Článok Bond, Lebowski aj Sex v meste: Vodka sa dostala všade zas približuje miešané nápoje s vodkou známe z televízie či plátna kín.

Ďalšie projekty

Menu